Perfumy męskie Nicole nr.801 :)

By | 10:09 10 komentarzy
O perfumach Nicole Cosmetics głośno jest w blogosferze już od
jakiegoś czasu. Tak się świetnie złożyło, że zapachy tej marki 
przywędrowały także do mnie. Zapach dotarł do mnie dzięki uprzejmości portalu Trusted Cosmetics. Miałam już dwa inne zapachy Nicole i byłam bardzo zadowolona. Z uwagi, że przyszedł zapach męski podarowałam go mojemu chłopakowi.Od producenta:
"Szeroka gama damskich i męskich zapachów cieszy się dużym zainteresowaniem na rynkach Europejskich. Komponenty, z których tworzone są perfumy Nicole, to oryginalne francuskie esencje. Produkty Nicole to odpowiedniki markowych perfum, często nazywane jako lane perfumy lub nalewane perfumy czy też perfumy na mililitry. Wszystkie produkty przechodzą testy dermatologiczne oraz posiadają wszelkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty, w tym IFRA, międzynarodowy gwarant jakości. Fantastyczna jakość i bardzo przystępna cena są naszymi niewątpliwymi atutami. 

W ofercie zapachów Nicole proponujemy zakup perfum o unikalnym, trwałym i wyjątkowym zapachu. Produkty Nicole to odpowiedniki markowych, oryginalnych perfum (damskich i męskich). Możemy wyróżnić nuty: kwiatowe, świeże jak i zmysłowe. W ofercie jest ponad 140 zapachów, w tym 2/3 damskich i 1/3 męskich. Zgodnie ze zmieniającymi się tendencjami i porami roku, regularnie wprowadzamy nowości. Nasze zapachy są przyjazne dla środowiska, nie są syntetycznie farbowane na różowo czy niebiesko, kolory są naturalne. To odcienie żółci mniej lub bardziej nasycone."
Męski zapach 801 to z kolei aromat świeży, pobudzający do życia. Chwilę po pryśnięciu wyraźnie czuć w nim soczyste cytrusy. Następnie zapach ten rozwija się w kierunku lekkiej pieprzowej goryczki i charakterystycznej woni kardamonu. Jednak składniki te nie obciążają aromatu, nie dominują a są jedynie lekkim przełamaniem słodyczy, nadając jej bardziej męskiego charakteru. Mojemu chłopakowi zapach również przypadł do gustu, ponieważ jest orzeźwiający, pobudzający - szczególnie rano. Przywodzi na myśl lato, słońce i świeżość w męskim wydaniu. Wiedziałam, że mu się spodoba, bo w tym wypadku nie wybierałam w ciemno lecz świadomie postawiłam na ten, a nie inny kosmetyk.Nr 801 ma być odpowiednikiem perfum Carolina Herrera / 212 Summer 2013 For Men, zapachu tego jednak nie znam, więc nie porównam.

Jestem z nich bardzo zadowolona, jednocześnie zapraszam Was do zakupu na stronie-Znacie perfumy Nicole? Podobają się Wam? :)

                                                                               Buziaki,
                                                                                         Magda

Nowszy post Starszy post Strona główna

10 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Dziękuję że jesteście, zaglądacie i czytacie ;-)
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu.
Pamiętajcie- bez Was- nie byłoby tego bloga :)