Feromony The Edge- czy to działa? :)

By | 14:49 10 komentarzy
Dzisiaj zapraszam Was na coś, czego jeszcze na moim blogu nie było, a mianowicie na recenzje feromonów od Feromony.pl, znajdziemy na tej stronie różne rodzaje feromonów, w rozmaitych zapachach. Ja zdecydowałam się na zapach The Edge.
Piękny kwiatowy zapach, wychwalany przez klientki! The EDGE Woman podkreśli Twoją kobiecość i pozwoli Tobie lśnić jak nigdy dotąd. The EDGE Woman wydobywa Twoje naturalne piękno i podkreśla seksapil, budząc pożądanie otaczających Cię mężczyzn i zazdrość obserwujących Cię kobiet. Zachwyć wszystkich swoją osobą!


W 2002 roku na Northumbria University przeprowadzono doświadczenie, badające wpływ feromonów na człowieka. Dwie grupy kobiet oceniały fotografie przedstawiające tych samych mężczyzn. Grupa kobiet, która wdychała feromony, oceniała atrakcyjność mężczyzn jako o wiele wyższą, niż kobiety, które wdychały placebo. Feromony zwiększyły atrakcyjność mężczyzn w oczach kobiet. Podobny efekt zaobserwowano u mężczyzn. 


W innym eksperymencie zauważono, że feromony przesuwają cechy fizyczne kobiety na drugi plan. Dla mężczyzny będącego pod wpływem Estratetraenolu kobieta staje się atrakcyjna niezależnie od faktycznej urody. Ty także możesz wykorzystać sekret podświadomego wpływu feromonów do wzmocnienia Twojej atrakcyjności. 

Ciekawe prawda?


Feromony zapakowane są w elegancki flakonik, który cudownie zdobi moją łazienkę- na początku nie byłam przekonana do tego specyfiku tym bardziej, że jego cena to ponad 150 zł.
Jednak postanowiłam go wypróbować- sam zapach jest bardzo ładny i mi odpowiada, oczywiście musimy uważać, aby zaaplikować ich dość mało, ponieważ w nadmiernej ilości działają zupełnie odwrotnie niż powinny o czym również się przekonałam :)


Natomiast kiedy zaaplikujemy odpowiednią ilość- w moim przypadku dosłownie jedno psikniecie wtedy feromony naprawdę działają- może nie tak, że idę ulicą a za mną sznur mężczyzn ale jednak podczas rozmów czy to z kobietami czy z mężczyznami są oni dla mnie milsi, bardziej uśmiechnięci i zainteresowani.
Dodatkowo spryskana nimi mam więcej pewności siebie i podchodzę do wszystkiego bardziej optymistycznie.
Polecam również poczytać czym są feromony.
Także jeśli chcecie wypróbować ich na sobie to bardzo polecam :)


Znacie te feromony?


                                                                               Buziaki,
                                                                                                                                                                                                             Magda
Nowszy post Starszy post Strona główna

10 komentarzy:

 1. Jakoś nie wierzę w działanie feromonów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. This is so inspiring! I love the post:)

  irenethayer.com

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie się to nie sprawdziło , ale może na każdym pachną inaczej tak jak perfumy , czy dany kosmetyk :)
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. ja kiedyś dostałam jako gratis feromony ale zupełnie nie pamiętam ich nazwy i też były całkiem całkiem ale dosyć mocne jak na co dzień, bardziej nadawały się na wieczór.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dość ciekawe w sumie sama bym wypróbowała ale dość spora inwestycja :P

  OdpowiedzUsuń
 6. hmm, jakos mnie nie skusiły :D ale mimo wszystko są ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja się skusiałam :) <3 The Edge działa na mnie bardziej socjalnie. Ludzie są bardziej mili, łatwiej załatwia mi się wszystkie sprawy (szczególnie na uczelni). Chcę sprawdzić jeszcze Pheromax, ale to dopiero jak The Edge mi się skończy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Spora inwestycja, ale można spróbowac. Brzmi fajnie.
  Pozdrawiam
  Mój blog KLIK
  Może wspólna obserwacja?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Dziękuję że jesteście, zaglądacie i czytacie ;-)
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu.
Pamiętajcie- bez Was- nie byłoby tego bloga :)