Jak skutecznie chronić swój komputer? Ochrona z AVG Ultimate.+ prezent dla Was.

By | 16:30 3 komentarzy
Dzisiaj zapraszam Was na nieco inny wpis, troszkę odbiegający od standardowych ale równie ważny.
Mianowicie chcę się dzisiaj skupić na tym, jak skutecznie chronić swój komputer przed wirusami i niebezpieczeństwami, które czekają na nas w sieci. Zazwyczaj nie przykładałam wielkiej wagi do programów antywirusowych, aż do pewnego czasu, kiedy mój komputer został zawirusowany, ponieważ nie miał on odpowiedniej ochrony. Zaczęłam przeglądać strony, porównywarki antywirusów- zależało mi na skuteczności, a jednocześnie na tym, aby program był łatwy w obsłudze. W końcu po wielu godzinach szukania udało mi się znaleźć program, który na pierwszy rzut okazał się idealny i chciałabym dzisiaj Wam o nim trochę opowiedzieć.
Tak więc bohaterem dzisiejszego wpisu jest AVG Ultimate.


Na początku przejdźmy wspólnie przez instalację tego produktu, która jest banalnie łatwa, a uwierzcie mi, że jak coś dla mnie jest już łatwe, to naprawdę takim jest :)

1) Wprowadzamy numer licencyjny lub numer handlowy, który otrzymamy niezwłocznie po zakupie programu antywirusowego.2) Wpisujemy kod aktywacyjny z opakowania lub ten, który otrzymaliśmy w wiadomości e-mail.


3) Klikamy przycisk "Zarejestruj się i aktywuj".


4) Wybieramy z dostępnych opcji wersję programu odpowiednią dla naszego sprzętu.


5) Następnie program instaluje się na naszym komputerze.


6) Po zainstalowaniu program sugeruje nam, aby wykonać pierwszy skan komputera.


7) Skanowanie przebiega szybko i w bardzo czytelny dla nas sposób.


8) Jeżeli program znajdzie jakieś nieprawidłowości niezwłocznie nas o tym poinformuje, tak jak stało się to w moim przypadku.Tak więc jak sami mogliście zobaczyć proces rejestracji i instalacji jest łatwy, szybki i przyjemny :)

Co warto podkreślić mówiąc o tym programie?

- zaawansowana ochrona antywirusowa PC

- zaawansowana ochrona antywirusowa Android

- ponad 30 narzędzi do przyspieszania komputera 

- aplikacje do przyspieszenia Android 

- BEZ LIMITU STANOWISK – można go w domu instalować na dowolnej liczbie komputerów, smartfonów i tabletów Przejdźmy również do zalet antywirusa oraz dodatku PCTuneUp.

- Antywirus: prosty w obsłudze, szybki, chroni przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, umożliwia szyfrowanie plików, chroni sieci społecznościowe, firwall, ochrona poczty i bankowości elektronicznej

- PC TuneUp: regularnie czyści komputer ze śmieci, wyłącza niepotrzebne aplikacje, przyspiesza włączanie systemu, pomaga zwolnić dodatkowe miejsce, pomaga w zarządzeniu działaniem programów, przyspiesza działanie programów.


Podsumowując ja jestem bardzo zadowolona z działania tego antywirusa, od zawsze takie programy kojarzyły mi się z czymś trudnym do obsługi, czasochłonnym, a w przypadku AVG Ultimate spotkało mnie miłe zaskoczenie. Chroni komputer przed wirusami, optymalizuje go, dzięki czemu naprawdę widzę poprawę w jakości korzystania z Internetu, działa on szybciej, nie zawiesza się.
Program ten również czyści nasz komputer z niepotrzebnych pików-śmieci- co jest bardzo fajne, ponieważ często po odinstalowaniu jakiegoś programu w naszym komputerze zostają niepotrzebne pliki, których zazwyczaj nie usuwamy, a tutaj pomoże nam właśnie antywirus.

Dodatkowo mam dla Was niespodziankę :)
Specjalny rabat 30 % dla czytelniczek bloga, do wykorzystania kupon, kod kuponu: blgavgult30


Jakich programów antywirusowych używacie?                                                                                                 Buziaki,
                                                                                                                                                                                                 MagdaNowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Dziękuję że jesteście, zaglądacie i czytacie ;-)
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu.
Pamiętajcie- bez Was- nie byłoby tego bloga :)