Czy dieta zależy od genów?

By | 15:00 1 komentarz
Nowy Rok to nowe postanowienia, które chcemy wypełnić- jedni z nas chcą odbyć podróż dookoła świata, jedni chcą zbudować dom, a jeszcze inni wyglądać lepiej. Bardzo często mimo wszelkich diet, zaostrzeń w sposobie jedzenie nie udaje nam się schudnąć. Dołujemy się i stwierdzamy, że to jednak nie dla nas. Warto czasami zastanowić się nad powodami, dla których tak się dzieje.GENODIET Completo to unikalne badanie zależności genów z wykorzystaniem nutrigenetyki i nutrigenomiki. To również GENODIET Raport – przystępnie zaprezentowany, indywidualny profil żywieniowy oraz zalecenia dietetyczne zgodne z DNA pacjenta.
W DNA zapisane są informacje na temat koloru oczu i włosów czy podatności na różne choroby. Są w nim także wskazówki, które umiejętnie odczytane przez ekspertów DF Medica dadzą odpowiedź jak się odżywiać, by cieszyć się zdrowiem i długim życiem.

Osobiście uważam, że takie badanie jest świetną alternatywą dla osób, które chcą skutecznie się odchudzić, ponieważ dzięki niemu możemy dowiedzieć się co powinniśmy jeść, a czego unikać oraz w jakich ilościach i terminach ma się to odbywać. Jest to zdecydowanie lepsze niż wyszukiwanie diet samemu w Internecie lub głodzenie się, ponieważ możemy się nabawić niepożądanych efektów. Ważne jest, aby  poznać swoje ciało, co nam sprzyja, a co niestety szkodzi. Uważam, że warto raz zainwestować w siebie i mieć świadomość swojego organizmu.

                                                                            Buziaki,
                                                                                          Magda

Nowszy post Starszy post Strona główna

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Dziękuję że jesteście, zaglądacie i czytacie ;-)
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu.
Pamiętajcie- bez Was- nie byłoby tego bloga :)