Jak wybrać dla siebie najlepsze ubezpieczenie?

By | 15:16 2 komentarzy
Nowy Rok często skłania nas do przemyśleń nad naszym życiem oraz do wprowadzania postanowień noworocznych. Moim postanowieniem numer jeden w Nowym Roku jest rozpoczęcie dbania o siebie jeszcze lepiej, nie chodzi mi tutaj tylko o makijaż, sport czy dietę ale o zadbanie o siebie również w kwestii bezpieczeństwa. Jak to mówią gdybym wiedział, że bym się przewrócił- to bym nie wstawał, jednak bardzo często dzieje się coś, czego byśmy nie chcieli, pomimo tego, że uważamy na siebie.
Zatem uważam się, że warto się ubezpieczyć szczególnie od nieszczęśliwych wypadków.Próbując się ubezpieczyć często spotykamy się z tym, że w jednym miejscu koszt ubezpieczenia jest niski, natomiast w innym miejscu cena dosłownie "zwala nas z nóg". Jak zatem wybrać dobre ubezpieczenie w najlepszej cenie?

Odpowiedź jest prosta warto skorzystać z kalkulatora OC i AC.


Jedyne co musimy zrobić, to wypełnić krótki formularz wraz z danymi.


Po wypełnieniu ukazuje nam się pozytywny komunikat, który upewnia nas w tym, że całe 
poszukiwanie jak najlepszej oferty będzie trwało bardzo szybko :)W kolejnym kroku możemy zobaczyć wyszukane dla nas oferty, które możemy zakupić online lub umówić rozmowę z konsultantem- jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę!

Z jakim ubezpieczeń korzystacie i gdzie je kupujecie?

                                                                           Buziaki,
                                                                                     Magda
                                                                                                  


Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Takie porównywarki, kalkulatory i rankingi OC i AC są bardzo przydatne jeśli zależy nam na szybkim znalezieniu najkorzystniejszej dla nas oferty ubezpieczenia pojazdu. Warto jednak skorzystać z tych rzetelnych porównywarek, ponieważ wiele stron oferuje tylko propozycje firm ubezpieczeniowych, dzieki którym mają prowizję zamiast brać pod uwagę oferty wszystkich dostępnych firm ubezpiczeniowych.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Dziękuję że jesteście, zaglądacie i czytacie ;-)
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu.
Pamiętajcie- bez Was- nie byłoby tego bloga :)