Budowa domu? To pestka!

By | 18:52 4 komentarzy
W dzisiejszych czasach bardzo często młode osoby decydują się, aby przysłowiowo "przejść na swoje", jednak jeśli mamy płacić obcej nam osobie za odstępne oraz rachunki, to wolimy mieć własny kąt, w wymarzonym miejscu. Taką możliwość daje nam budowa domu. Oczywiście wiąże się to z ogromnymi kosztami ale mamy wiele możliwości, aby rozłożyć sobie płatności, co pomoże nam w wybudowaniu domu. Zazwyczaj taka budowa kojarzy nam się z czymś trudnym, z wieloma obowiązkami, a przede wszystkim ze stresem- czy wszystko wyjdzie tak, jak sobie to wcześniej zaplanowaliśmy. 


Często pomimo, że długo wykonujemy selekcję wstępną nie mamy wpływu na to jaka ekipa budująca nam się trafi. Może zdarzyć się tak, że będzie to ekipa z prawdziwego zdarzenia, a może okazać się tak, że będziemy mieli ich serdecznie dość. Dlatego uważam, że warto dopiąć na ostatni guzik te rzeczy na które mamy znaczący wpływ jak np. jakość materiałów, których użyjemy do budowy domu. Warto wybrać dobre betony posadzkowe, Betony posadzkowe produkowane w zakładach CEMEX Polska to przede wszystkim:
-obniżony skurcz (zmniejszone ryzyko wystąpienia niekontrolowanych spękań posadzki)
-wysoka jakość posadzki
-odporność na wydzielanie się wody z mieszanki betonowej w trakcie jej układania 


Podsumowując warto zadbać o to, aby produkty były naprawdę dobrej jakości, ponieważ dom to inwestycja zdecydowanie na lata i nikt z nas nie chce zamartwiać się, że za kilka lat coś zacznie się psuć :)


Co myślicie o budowie domu?

                                                                               Buziaki,
                                                                                           Magda
Nowszy post Starszy post Strona główna

4 komentarze:

 1. Sama w przyszłości chciałabym wybudować dom :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety zakupiłem kilka złych materiałów i czeka mnie remont po pół roku mieszkania w nowym domu. Warto kierować się doświadczeniem osób, które budowały już dom i znają tematykę materiałów oraz firm budowlanych. Dziękuje za przydatny wpis.

  OdpowiedzUsuń
 3. Także myślę, że podczas takiej inwestycji warto kierować się wiedzą doświadczonych osób. Ja kierowałem się przede wszystkim całą elektryką, dzięki elektrykowi ze Śródmieścia, którego poznałem zupełnie przypadkowo, kiedy mój znajomy kończył budowę swojego domu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawie napisane. Jestem pod wielkim wrażaniem.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Dziękuję że jesteście, zaglądacie i czytacie ;-)
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu.
Pamiętajcie- bez Was- nie byłoby tego bloga :)