Wojna z rakiem- niekończąca się historia? Niekoniecznie!

By | 19:29 Skomentuj
Walka z rakiem wymaga nie tylko determinacji i silnej woli, ale również "amunicji", czyli pieniędzy, które często są niezbędne by móc skorzystać z nowoczesnych terapii. Polscy pacjenci często są leczeni niezgodnie z aktualną wiedzą medyczną - przy wykorzystaniu leków starszej generacji, które nie tylko dają większe skutki uboczne niż nowoczesne leki, ale co najważniejsze - dają mniejszą szansę na przeżycie. Dlatego chorzy często są zmuszeni do samodzielnego opłacenia leczenia, które może kosztować nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie.
Warto przyjrzeć się temu stworzonemu spotowi, aby uświadomić się jak dokładnie wygląda walka z rakiem, gdzie amunicją są często bardzo ważne pieniądze.

https://www.youtube.com/watch?v=pKnoavK9ctcZapamiętaj to. Trzymaj się tego. Jedyna doskonałość jaka istnieje, to doskonałość w pomaganiu innym ludziom. To jedyne co trwa i ma prawdziwe znaczenie. Po to tu jesteśmy.

ANDRE AGASSI

Dlatego z całego serca zachęcam Was do przekazania swojego 1% podatku właśnie na organizację Alivia, gdzie możecie pomóc z pozytywnym skutkiem w wojnie z rakiem.


                                                                            Buziaki,
                                                                                         MagdalenaNowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Dziękuję że jesteście, zaglądacie i czytacie ;-)
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu.
Pamiętajcie- bez Was- nie byłoby tego bloga :)