Wymarzone wzory na Twojej ścianie..:)

By | 12:50 1 komentarz
Czas urlopów powoli dobiega końca. Z wyjazdów przywozimy różne pamiątki dla siebie i dla znajomych. A co jeśli wcale nie trzeba kupować drogich i oklepanych upominków? Słyszeliście o fotoobrazach, czyli drukowanych na płótnie zdjęciach? Przecież to równie świetny pomysł na prezent z wakacji, a ile więcej radości sprawi bliskim, niż kolejna figurka z wieżą Eiffla? Fotoobrazy mogą być także upamiętnieniem wielu ważnych wydarzeń w naszym życiu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby uwiecznić na płótnie kilka zdjęć ze ślubu, chrztu czy też komunii. Z kolei duży fotoobraz na ścianie sprawdzi się idealnie jako dekoracja mieszkania. Możliwości jakie dają zdjęcia drukowane na płótnie jest naprawdę wiele.Fotoobraz – oryginalna pamiątka z wakacji
Udając się na wakacje, wycieczki czy ogólnie odwiedzając nowe miejsca, przeważnie robimy wiele zdjęć, aby zapamiętać te wszystkie chwile i cudowne widoki na dłużej. Z urlopów wracamy więc z pokaźną liczbą fotografii. Część z nich ląduje na dysku komputera, a część drukujemy, układamy w albumach i przy każdej możliwej okazji pokazujemy znajomym. A przecież można inaczej! Z tych najbardziej ulubionych zdjęć warto zrobić fotoobrazy. Własnoręcznie wykonane zdjęcia krajobrazów, rodzinna fotografia na szczycie góry – mogą już dziś zawisnąć na ścianie w salonie w postaci obrazu – efekt murowany. Albo po prostu, zamiast kupować znajomym lub rodzinie kolejną oklepaną pamiątkę z wakacji, lepiej dać im coś oryginalnego, a fotoobraz na pewno nie jest nudnym pomysłem.


Jak, gdzie, kiedy – kilka słów o drukowaniu fotoobrazów
Najfajniejszą rzeczą w procesie zamawiana fotoobrazów jest to, że wcale nie musimy się udawać do fotografa czy innych firm zajmujących się tego typu usługami. Wszystko możemy zrobić przez internet. Wybieramy zdjęcia, które chcemy wydrukować na płótnie, ustawiamy rozmiar, ramki, dekoracje i zamawiamy produkt. Po paru dniach możemy cieszyć się naszymi nowymi obrazami. Proste? Pewnie, że tak.


Taki fotoobraz został mi wykonany przez Galerię Druku i jestem z niego bardzo zadowolona- jakość jest idealna i co najważniejsze nie trzeba oprawiać go w ramkę.

Co myślicie o takich ozdobach?


Nowszy post Starszy post Strona główna

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Dziękuję że jesteście, zaglądacie i czytacie ;-)
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu.
Pamiętajcie- bez Was- nie byłoby tego bloga :)