6 najbardziej oryginalnych lamp do Twojego wnętrza.

By | 10:20 4 komentarzy
W życiu każdego z nas przychodzi moment, w którym decydujemy się na remont naszych skromnych albo i mniej skromnych czterech ścian. Podczas remontu liczy się każdy detal, aby wszystko łączyło się w piękną i niesamowitą całość, bo jednak w naszym domu musimy czuć się dobrze i swobodnie.
Pamiętam, kiedy podczas remontu w sierpniu zastanawiałam się jaką lampę wewnętrzną wybrać, udało mi się wtedy zwiedzić parę sklepów ale jednak ciągle czułam niedosyt, dlatego postanowiłam przyjrzeć się jakie lampy proponowane są nam w Internecie i dzisiaj pokażę Wam moim zdaniem 10 najbardziej oryginalnych lamp do naszego wnętrza.W umieszczonych na kwadratowym zamocowaniu sufitowym pierścieniach umieszczono każdorazowo panel LED. Dające ciepłobiałe światło diody LED podświetlają akrylowe dyfuzory tak, że te mienią się niczym kryształy. 
Lampa wisząca Vinca odznacza się podłużną formą i niezwykle silnym strumieniem świetlnym. Oznacza to, że zapewnia dobre oświetlenie znajdujących się pod nią powierzchni.
Wiele lamp ma dość konwencjonalne klosze, znane od początków istnienia oświetlenia elektrycznego, ale nie lampa sufitowa Kinan – tu źródło światła osłonięte jest licznymi, okrągłymi płytkami, czarnymi na zewnątrz, a po wewnętrznej stronie lakierowanymi na złoty kolor. 

Lampa sufitowa Maple jest wyposażona w lampy LED E27 i nadaje się wyśmienicie do oświetlania pomieszczeń mieszkalnych. Nie ma jednak tradycyjnego klosza, lecz luźny zestaw elementów białego koloru, Tornado to trzypunktowa lampa sufitowa, której wyjątkowy design zdominuje każde pomieszczenie. Niczym macki ośmiornicy z okrągłego mocowania sufitowego wyginają się trzy subtelne ramiona, z których każde zakończone jest eleganckim kloszem. Biała lampa wisząca LED Eline z lekkimi pierścieniami metalowymi, emitująca jasne światło

Pierścienie w tej lampie wiszącej LED są bardzo lekkie, dzięki czemu Eline sprawia wrażenie lekkości, mimo że jak na lampę wiszącą jest dość dużą, gdyż jej podstawa ma 80 cm. 


Podsumowując każdy nawet najbardziej wybredny gust znajdzie coś dla siebie, spośród takiego asortymentu :)

                                                                          Buziaki,
                                                                                       Magda
Nowszy post Starszy post Strona główna

4 komentarze:

 1. Wow ostatnia lampa jest świetna.
  https://mylifeiswonderful9.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że najbardziej oryginalnym rozwiązaniem do oświetlenia wnętrza są plafony sufitowe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiednie oświetlenie w domu to ważny element, warto je dopasować w zależności od pomieszczenia. W kuchni czy łazience, lampy powinny dawać jaśniejsze, bardziej wyraźne światło.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Dziękuję że jesteście, zaglądacie i czytacie ;-)
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu.
Pamiętajcie- bez Was- nie byłoby tego bloga :)