Najpiękniejsze meble do pokoju? Meble tapicerowane.

By | 09:58 4 komentarzy
Według mnie koniec wakacji jest zawsze idealnym czasem na rozpoczęcie remontu- upały już nie doskwierają, a jednocześnie nie jest jeszcze zimno- czyli idealnie, aby rozpocząć pracę nad naszym pięknym wnętrzem.Produkcja mebli jest tą branżą przetwórstwa, która w II kw. br. charakteryzowała się największym stopniem wykorzystania mocy produkcyjnych (87,1% wobec 78,3% w całym przetwórstwie). Pomimo swojego małego udziału w całkowitej produkcji sektora przetwórczego (3,4% w 2015 r.) branża meblarska jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się działów polskiego przemysłu. Poniżej przedstawiamy jej charakterystykę oraz perspektywy eksportu mebli w latach 2016-2017.


Kształt salonu, a jego urządzenie i umeblowanie. Salon to domowe centrum wypoczynku. Jedni czytają tu książkę, inni oglądają telewizję; ktoś lubi bawić się na dywanie z dzieckiem, a ktoś inny surfuje w Internecie siedząc na kanapie z laptopem na kolanach. Salon to także miejsce wspólnych posiłków i przyjmowania gości. Z tego pomieszczenia korzystają wszyscy domownicy, a niektóre aktywności muszą odbywać się równocześnie. Jak zaprojektować salon, który bez problemu spełni wszystkie nasze oczekiwania?


Kolor salonu to nie tylko kolor ścian. 
Weź pod uwagę trzy najważniejsze elementy: meble, podłogę i ściany. Meble to wyposażenie kupowane na lata. Podłogi także nie zmienią się z dnia na dzień. Natomiast ściany, mimo że zajmują nawieszoną powierzchnię, można przemalowywać wielokrotnie. Dlatego przyjrzyj się uważnie kolorystyce mebli i podłogi i do nich dopasuj kolor ścian.
Wiele inspiracji znajdziecie na stronie: blog Adriana Furniture o meblach tapicerowanych i wystroju wnętrz.


Jak wygląda Wasz wymarzony salon?

                                                                              Buziaki,
                                                                                        Magda
Nowszy post Starszy post Strona główna

4 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Dziękuję że jesteście, zaglądacie i czytacie ;-)
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu.
Pamiętajcie- bez Was- nie byłoby tego bloga :)