Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom- komponujemy pyszne soki.

By | 11:19 1 komentarz

Najczystszy możliwy sok

Wolne wyciskanie na zimno to jedyny sposób, by otrzymać sok zachowując wszystkie składniki odżywcze. To mechaniczne oddzielenie części stałej od płynnej, dzięki dopracowanej konstrukcji nie powodujące utraty witamin czy samego soku.

Hurom One Stop nie marnuje ani owoców,
ani Twojego czasu.
 Myślę, że po takim wstępnie naprawdę ciężko mieć wątpliwości z jakiego typu sprzętem mamy do czynienia. Bardzo długo szukałam odpowiedniej dla siebie wyciskarki do owoców- wypróbowałam naprawdę wiele modeli i przykro mi to pisać ale większość z nich, nawet tych bardzo renomowanych marek woła o pomstę do nieba...
Najczystsza możliwa obsługa

Wszyscy myślimy o jednym. O zmywaniu.
Na szczęście projektanci Hurom też o tym pomyśleli.
Dzięki temu możesz skupić się na smaku, a nie sprzątaniu.
Wyczyszczenie nowego Huroma jest proste jak zmycie talerza.

Hurom daje Ci to, co najlepsze z owoców.
Resztę zmyjesz jednym ruchem.

 

Inteligencja nie do podrobienia

Podrabiają nas już 40 lat. Ciągle nie potrafią. Tak przemyślanej konstrukcji i tak starannego wykonania po prostu nie da się udawać podobnym kształtem. To nie przypadek, że nasze wyciskarki sprzedają się bez przerwy od 1974 roku. Naprawdę są wyjątkowe.
Wyobrażasz sobie, jak doskonały musi być produkt, który jest ulepszany bez przerwy przez 40 lat?

Hurom robi to właśnie dla Ciebie.


Wyciskanie wolnoobrotowe na zimno to bliski ideałowi sposób na wydobycie z owoców tego, co w nich najcenniejsze. Ze świeżych owoców zostaje tylko pulpa, pozbawiona większych wartości odżywczych.
Każda część wyciskarki ma swoją rolę do spełnienia. Nie ma tu przypadków ani stylu dla samego stylu. Jest za to azjatyckie dążenie do nieskazitelności projektu i wykonania.
To konstrukcja, która jest rozwijana niemal codziennie od 1974 r. Oferuje dokładność, która budzi podziw, i jest łatwo zauważalna, gdy tylko zacznie używać się urządzenia.

Podsumowując jest to rewelacyjna wyciskarka, która potrafi więcej niż inne..łatwość, prostota i funkcjonalność to główne cechy, który można ją opisać. Ja wiem, że nie będę korzystała już z żadnej innej wyciskarki.
Można ją kupić tutaj: klik
Nowszy post Starszy post Strona główna

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Dziękuję że jesteście, zaglądacie i czytacie ;-)
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam oraz spamu.
Pamiętajcie- bez Was- nie byłoby tego bloga :)